Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Szanowni Państwo,


     W dzisiejszych czasach dostępność do informacji jest łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej, ilość przetwarzanych informacji gwałtownie rośnie i coraz trudniej nadzorować, co się z dzieje z naszymi danymi. W konsekwencji coraz powszechniejsze stają się zagrożenia związane z nielegalnym wykorzystywaniem przekazywanych przez nas danych.


     Mając na względzie powyższe mamy świadomość, że przychodząc do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w celu załatwienia sprawy oraz przekazując nam swoje dane, obdarowujecie nas Państwo olbrzymim kredytem zaufania. Pragniemy Państwa poinformować, że Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna przykłada szczególną uwagę do zagadnień związanych z bezpieczeństwem danych. Nieustannie pracujemy nad tym, aby dane były przetwarzane w Poradni w sposób bezpieczny i transparentny.


     W przeddzień wejścia w życie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679
z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) chcielibyśmy przekazać Państwu pełną informację na temat podstaw prawnych przetwarzania danych osobowych w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.


     Mamy nadzieję, że przekazane przez nas informacje w zakresie ochrony danych osobowych
w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej będą dla Państwa pomocne.

 

Z poważaniem
Dyrektor
Ewa Pierzchała-Kurek

 

 Przeczytaj Informację o przetwarzaniu danych osobowych przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Łowiczu...

 

 Klauzula Informacyjna Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej  w Łowiczu...

 

  KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA WIZERUNKU (MONITORING WIZYJNY)